STŘEDNÍ ŠKOLA S PERSPEKTIVOU

Zdravotnictví je velmi dynamickým oborem. Realitou je stárnoucí populace, obklopují nás civilizační choroby. Zdraví a kvalita života jsou velmi ceněnou a trvalou hodnotou.

MOŽNOSTI NAVAZUJÍCÍHO STUDIA

Maturita je osvědčením tvé odbornosti, ale také skvělým odrazovým můstkem pro další studium na vyšších odborných a vysokých školách.

KOMBINACE TEORIE A PRAXE

Zdrávka je školou prakticky orientovanou. Všeobecné vědomosti jdou ruku v ruce s praktickými dovednostmi. Přirozenou součástí je příprava na zvládnutí složitých životních a profesních situací.

VYNIKAJÍCÍ UPLATNITELNOST NA TRHU PRÁCE

Ve zdravotnictví a sociálních službách je dlouhodobě silná poptávka po kvalitním zdravotnickém personálu. Aktivní a motivovaní lidé si vždy dokáží najít pracovní uplatnění dle svých představ. Oborů a specializací je nepřeberné množství a celé odvětví představuje jistotu a stabilitu.

SMĚŘOVÁNÍ K PROFESI PEČUJÍCÍ O ČLOVĚKA

Zdrávka tě připraví na pomáhající profesi. Náročnou, vysoce specializovanou, přinášející uspokojení. Trochu dobrodružnou. Trochu poslání. V centru tvé pozornosti bude vždy péče o konkrétního člověka. O právě narozenou holčičku. O malého rošťáka s rozbitým kolenem. O potlučeného lyžaře. O babičku s cukrovkou.
O člověka na sklonku života.